NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy grupą pełnym pasji i ambicji, składającym się z 10 zaangażowanych uczniów pod opieką naszego nauczyciela. Nasza misja koncentruje się na uświadamianiu młodzieży o kluczowej roli, jaką odgrywają w rozwoju społeczeństwa i polityki poprzez aktywne uczestnictwo w procesie wyborczym. W ramach naszego projektu, pragniemy zaszczepić przekonanie, że głosowanie to nie tylko obowiązek, ale również niezwykle istotna forma uczestnictwa obywatelskiego.

MŁODZI

Działamy z przekonaniem, że młodzi ludzie, oddając swój głos, posiadają realną szansę wpływania na kształtowanie polityki oraz decyzji dotyczących ich kraju. Nie tylko inspirujemy, ale również zachęcamy do czynnego udziału w procesie demokratycznym.

GŁOSEM

Razem pomagamy w kształtowaniu świadomości obywatelskiej. Chcemy, żeby młodzi ludzie byli gotowi przejąć odpowiedzialność za przyszłość naszego społeczeństwa.

PRZYSZŁOŚCI!

Dołącz do nas, aby razem budować lepszą i bardziej reprezentatywną rzeczywistość!

NASZE OSIĄGNIĘCIA

POZNAJ NASZE SUCKESY Z POPRZEDNIEJ EDYCJI MŁODZI GŁOSEM PRZYSZŁOŚCI

Warto wspomnieć o naszych sukcesach. W poprzedniej edycji olimpiady wygraliśmy dwie  prestiżowe nagrody rozdawane przez Zwolnionych z teorii. Warto zaznaczyć, że w tamtej edycji Olimpiady wzięło udział ponad 1200 projektów z całego kraju

SREBRNY WILK

Srebrny wilk za najlepszy projekt w całym województwie Lubelskim!

ZŁOTY WILK

Złoty wilk za najlepszą reklamę społeczną w Polsce!
Social Media

Instagram: młodzigłosemprzyszłości

Facebook: Młodzi Głosem Przyszłości

 

Kontakt

2023 © Młodzi Głosem Przyszłości